EN IYI REKLAM AJANSI

İnternet, birçok sosyal ağın hayatımıza girmesine sebep oldu. İnternet reklamlarının tercih edilen türlerinden olan sosyal medya reklamları; Instagram reklamları, Facebook reklamları, Linkedin reklamları gibi ağlarda yayınlar yapılmaktadır. Sosyal medya reklamlarında yayından önce, Instagram tasarımları, Facebook tasarımları, Linkedin tasarımları gibi dijital mecraların kurallarına göre tasarım gerekmektedir.

CukurovaYazılım Reklam Ajansı olarak; sosyal medya reklamlarında nitelikli ekibimiz sayesinde birçok Mersin firmasına hizmet vermiş ve hizmet veriyor durumdayız.

İletişime Geçen

NEYE CUKUROVAYAZILIM

Bugünün pazarlama ihtiyaçlarına uygun yaratıcı çözümler.

 • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

  Sosyal medya yönetimi like almak değil, markanız ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek, hedef müşterileriniz ile bağ kurmak, efektif ve kalıcı bir diyalog başlatmaktır.
 • İÇERİK PAZARLAMASI

  Senelerdir başarıyla yürüttüğümüz inbound marketing hizmetlerimiz ile potansiyel müşterilerinize ulaşır kalıcı, ölçülebilir sonuçlar almanızı sağlarız.
 • SEO ANALİZ

  Matematiksel verilerle markanızın, rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini bulur, sektörünüzdeki en iyi uygulamaları çıkartır, net bir fotoğraf sunarız.
 • SEO HİZMETLERİ

  Önce sektörünüzü, rakiplerinizi ve sizi analiz ederiz, ardından sizlere özel benzersiz bir strateji yaratır, hedeflediğiniz 100’lerce anahtar kelimede sonuç almanızı sağlarız.

Formu doldurun, hemen sizi arayalım